Představení firmy MISCO

Logo firmy MISCO

Již od samotného založení v roce 1949 je společnost MISCO Refractometer všeobecně uznávaným lídrem vývoje v oblastech refraktometrie a konstrukce refraktometrů. Vedoucí pozici si firma MISCO vysloužila právě díky tomu, že výroba refraktometrů je její hlavní a jedinou činností. Pečlivě se věnuje teoretické i technické podpoře vlastních přístrojů, disponuje týmem inženýrů, který je připraven postavit se každé výzvě, která se v oboru refraktometrie objeví. Desítky let zkušeností s vývojem dopomohly k tomu, že měření za pomoci refraktometrů MISCO je jednoduché, uživatelsky přívětivé a hlavně přesné.
I to je důvodem, že společnost MISCO je považována za špičkový zdroj informací v oboru.

Strategie firmy MISCO je velmi prostá

Refraktometry MISCO nejsou určeny pouze pro vědce, i když jejich prostřednictvím dosáhnete laboratorně přesných výsledků. Jsou to pomůcky určené doslova pro každého. Tomu je podřízena i jejich konstrukce - ovládání je velmi prosté, displej je velký a dobře čitelný. Všichni, kteří ve své každodenní praxi potřebuje přesně měřit technické kapaliny a roztoky, měl by zvolit refraktometr MISCO.

Jak to děláme? Nejlépe, jak je to možné!

Firma MISCO je lídrem vývoje a inovací v oblasti vývoje refraktometrů. Jako první firma na světě začala používat například umělý osvit měřeného vzorku v ručních optických refraktometrech (ViewPoint Illuminator). V současné době vyrábí ruční digitální Abbe refraktometry čtvrté generace, dále pak laboratorní digitální refraktometry řady Abbe Max, revoluční inline refraktometry a senzory měřící index lomu světla (refrakční index).
Dopřejte si ty nejmodernější technologie pro jednoduché a přesné měření kapalin!

Politika jakosti firmy MISCO

Prvořadým cílem firmy MISCO je špičková kvalita jejích refraktometrů. Každému refraktometru, který opouští bránu výrobny, je věnována velmi důkladná péče. Všichni zaměstnanci odvádějí plně profesionální výkony, aby jejich práce dostála očekáváním, která mají koncoví uživatelé


Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů k objednání refraktometru nás neváhejte kontaktovat.

Loga platebních institucí